Новини

Напередодні, в актовому залі Миколаївської філії КНУКіМ звання «народного» підтверджував Миколаївський молодіжний аматорський театр СТУК, який в цей же день і відзначав 13й день народження. 

Завдяки таланту і креативу студентської молоді, а також нескінченному творчому пошуку нових втілень театру миколаївцям, одним з небагатьох в Україні, пощастило мати молодіжний театр, здатний радувати городян живими скульптурами. 

 

 

«Театр «СТУК» - це моя мрія, це мої думки, мої дії, мої помилки і перемоги. А найголовніше - це величезна школа життя, і виживання в творчому середовищі нашого нестабільного часу. Для багатьох «СТУК» став стартовим майданчиком у світ професійного мистецтва. Інші ж знайшли в нашому театрі можливість самореалізуватися. У кожному разі, всі ті, хто хоч якось був пов'язаний зі «СТУК» залишили його в своєму серці назавжди», - розповів художній керівник театру Артем Свистун.

Під час вступного слова Артем Олександрович розповів про історію створення театру, його перші досягнення, в тому числі отримання звання «народного» та організацію і проведення театрального фестивалю аматорських театрів «Південні маски», який цього року вже в 10 раз будуть радувати миколаївців.

 У святковій програмі «захисту» були показані основні віхи творчого багатства театру «СТУК» - уривки з трьох його вистав «Вогні сходу», «Тріо в стилі блюз», а також «Лагідна». 

 

 

Крім того, театр порадував і окремими творчими номерами своїх молодих талантів: вокальної «зірочки» театру Марії Павлишин, а також читця Анни Жубрік. 

Зі своїм номером виступили і випускники театру «СТУК» Ігор Жупанов і Роман Ганночко.

Доречи, випускників театру слід згадати окремо, адже нічого так добре не дає характеристику будь-якій творчому колективу, як досягнення його вихованців. Акторів і випускників театру СТУК можна знайти в акторських колективах Російського та Українського театрів в Миколаєві, а також далеко за його межами.

Наостанок, залишається побажати удачі і розвитку театру «СТУК», а також висловити бажання знов і знов бачити їх талановиті, яскраві і неповторні роботи.

 

Факультет мистецтв