Новини

 В Миколаївській філії КНУКіМ, в рамках Дня відкритих дверей, відбувся святковий захід – звіт кафедри хореографії. На зустріч завітали випускники Херсонського, Олександрійського, Одеського училищ культури та Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Гості поринули в теплу, дружню атмосферу свята і отримали задоволення від спілкування з прекрасним видом мистецтва – хореографією.

 

До уваги глядача були представлені народно-сценічні танці: єврейський, болгарський, циганський, буковинський, молдавський, український козачок,  а також сучасні різножанрові хореографічні композиції. 

 

 

 

Доречно відмітити, що поряд з хореографічними постановками викладачів свою балетмейстерську майстерність демонстрували студенти різних курсів: це хореографічна сповідь «Приречені» Любимової А. (студ. 2 курсу), хореографічна мініатюра «Крадійки» Рябенко А. (студ. 4 курсу), «Матроський свінг» Янітен І. (студ. 4 курсу).  

 

 

Цікавим було спілкування випускників училищ культури і коледжу з деканом факультету мистецтв, доцентом кафедри хореографії, кандидатом мистецтвознавства Ольгою Анатоліївною Мерляновою, яка познайомила їх з історією кафедри, з професорсько-викладацьким складом, торкнулася умов вступу до МФ КНУКіМ, а потім провела інтерактивні конкурси, в яких було виявлено високий рівень підготовки молодших спеціалістів училищ. Особливо всім запам’ятався Сашко з Херсонського училища культури, який дав декілька правильних відповідей на поставлені питання, а ще показав відмінні знання народних і популярних сучасних танців, демонструючи танцювальні рухи, за якими глядач вгадував той чи інший танець.  

 

 Родзинкою всього свята став хореографічний спектакль, який було створено студентами 4 курсу під керівництвом О.А.Мерлянової. Хореографічна філософська притча «Гріх та каяття» торкнулася  кожного присутнього в залі, проникла в глибини кожної душі і не залишила байдужих.

Кафедра хореографії, яка, до речі, святкує в цьому році своє 15-річчя,  вже 11 рік поспіль випускає дипломованих спеціалістів, які поширюють хореографічне мистецтво не тільки в своєму регіоні, а й далеко за його межами. Всі викладачі, що працюють сьогодні на кафедрі являються її випускниками, окрім засновника - завідувача кафедрою Заслуженого працівника культури України, професора Михайла Васильовича Мерлянова.

Слід зазначити, що кафедра хореографії є однією з найпотужніших у філії. Студенти під час навчання багато пізнають, досягають не тільки високого виконавського рівня, а мають можливість розкритися як актори, балетмейстери, педагоги. 

Запрошуємо всіх, хто любить танцювати, до лав КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ!

 

 

Факультет мистецтв