Новини

 Вже стали традиційними зустрічі фахівців державної податкової інспекції зі студентами вищих та середніх навчальних закладів м. Миколаєва.

Так, днями відбулась зустріч студентів 4 курсу Миколаївської філії Київського Національного університету культури та мистецтв з завідувачем інформаційно-комунікаційного сектору ДПІ Валентиною Приходченко та головним державним інспектором інформаційно-комунікаційного сектору ДПІ Людмилою Запотічною, з участю представників ЗМІ.

Тема зустрічі – «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку податкової системи України».

Такі заходи надзвичайно необхідні для формування бази податкових знань у майбутніх спеціалістів та прищеплення майбутнім суб’єктам господарювання податкової культури.

В ході виступу Валентина Приходченко коротко охарактеризувала нині діючу податкову систему України, розповіла про принципи оподаткування та особливості податкового законодавства України.

 

Студентів зацікавила суть податкових змін, нові послуги «електронна звітність», «електронні ключі», «електронні послуги». Також в ході спілкування з молоддю завідувач інформаційно-комунікаційного сектору ДПІ Валентина Приходченко розповіла про хід декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році.

Наприкінці зустрічі Валентина Приходченко вичерпно відповіла на всі запитання аудиторії, зокрема й про зміни у Податковому кодексі України, які відбулись з 1 січня та 1 квітня 2014 року.

 

 

 

Факультет мистецтв