Новини

 Днями група студентів-волонтерів Миколаївської філії КНУКіМ відвідала дитячий будинок «Червоне сонечко» м. Миколаєва.

 

Ініціювали організацію поїздки і проведення заходу студенти 3 курсу факультету менеджменту і бізнесу, а допомогу і підтримку їм надав університет.

Студенти на деякий час перетворилися на справжніх добрих чарівників. Завдяки їм було зібрано кілька великих пакетів з речами, памперсами, пелюшками. Крім цього малюків порадували не менш потрібними розвиваючими іграшками, канцтоварами, фруктами, дбайливо підготовленими  смачними солодкими подарунками.

Слід зазначити, що цей дитячий будинок студенти відвідують не вперше. Як і завжди, тут їх чекав теплий прийом. Малюки запросили волонтерів на невеличкий концерт, присвячений приходу весни та святу Великодня.

Наші студенти із задоволенням спілкувалися з дітьми: їм хотілося поговорити, пограти з дітлахами, обійняти кожного, просто посидіти поруч...

У Будинку дитини "Червоне сонечко" на сьогоднішній день знаходиться приблизно 140 діток. Вік: від самого народження до 3,5 - 4 років. Більшість діток - соціальні сироти (батьки відмовилися ще в пологовому будинку, батьки у в'язниці, батьки позбавлені батьківських прав). Відказники з пологового будинку - приблизно 30% від загального числа.

Студенти-волонтери розповіли, що їм було дуже приємно принести цим дітям радість, викликати щирі посмішки, дати впевненість, що вони завжди можуть звернутися за підтримкою і допомогою.

Студентка групи ГРС-3 Карина Вовк:

- Це морально дуже важко.. бачити, які очі в Самотності.. Починаєш цінувати в житті те, що маєш..

Висловлюємо величезну подяку всім, хто взяв участь у зборі коштів на подарунки і необхідні речі, особливо викладачам і студентам кафедри менеджменту. 

 

Факультет мистецтв