Новини

Постійний діалог та активна співпраця між Миколаївською філією КНУКіМ та коледжами, училищами і ліцеями є не новим, але дуже ефективним  напрямком роботи МФ КНУКіМ, орієнтованим на пошук і підтримку талановитої та здібної молоді – потенційних абітурієнтів.

 

 

У Миколаївській філії КНУКіМ традиційно проводяться різноманітні майстер-класи, квести та дні відкритих дверей, які дають змогу майбутнім студентам визначитися з вибором майбутньої професії. Так, 29 березня відбувся день відкритих дверей для випускників херсонських ліцеїв та спеціалізованих училищ, які готують фахівців готельно-ресторанного напрямку. 

 

Здобути вищу освіту та отримати професію за обраним фахом виявили бажання випускники різних спеціальностей – «Кухар», «Офіціант - бармен», «Продавець», «Контролер з виробництва харчової продукції», «Тестороб-пекар», та ін. Після закінчення навчального закладу вони можуть про¬довжити навчання за скороченим терміном (приймаються на ІІ курс), або випробувати власні сили в нових творчих спеціальностях з І курсу.

Гостей привітно зустріли, запросивши на ознайомчу екскурсію фаховими лабораторіями та навчальними аудиторіями філії, провели цікаву конкурсно-розважальну програму. 

 

 

Після цього відбулася цікава екскурсія центральною історичною частиною міста, де розташована Миколаївська філія КНУКіМ.

 

 

Майбутні студенти висловили бажання завітати до миколаївського вишу під час літньої вступної кампанії і здійснити мрію про продовження навчання вже в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв.

 

Факультет мистецтв