Новини

Студентський молодіжний народний театр " С.Т.У.К. " вже не вперше представив до уваги публіки спектакль "Тріо в стилі блюз".

 

 

Постановка заслуженого артиста України Сергія Чверкалюка за мотивами відомої п'єси «Сильвія» Альберта Герні демонструвалася в актовій залі Миколаївської філії  Київського національного університету культури і мистецтв в рамках святкування Міжнародного дня театру, 27 березня. Раніше її бачили в білоруському місті Барановичі, а також на театральному фестивалі «Південні Маски».

 

 

Це незвичайна романтична історія, дуже легка, дотепна - справжнісінька комедія діалогів. Розповідь про взаємовідносини чоловіка і жінки, у яких несподівано з'являється чотириногий домочадець. Собака повністю міняє їх світогляд, примушує переосмислити цінності, і навіть з часом зовсім змінити їх, поставивши на перший план - любов.

 

 

 

Багато позитиву, багато сміху, трохи сліз. Зал був не повний, але атмосфера була тепла і, можна сказати, домашня. Актори виклалися, бо вже відточили спектакль до деталей! 

 

                          

 

 

Ця дуже іронічна, весела, добра, трохи наївна, трохи гротескна (у деяких моментах) пронизлива історія з непередбачуваним фіналом допоможе подивитися на себе з боку і налагодити взаємини навіть з домашніми вихованцями.

 

Факультет мистецтв