Новини

3 березня 2014 року в галереї «Імена» Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв відбулось відкриття персональної виставки живопису миколаївського художника, члена Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України Леоніда Григоровича Ященко.

Майстер в більшості своїх полотен з любов’ю та тонким смаком оспівує рідне місто, зображує його вулиці та дворики, собори та громадські споруди. Роботи пронизані власним світосприйняттям, емоцією та натхненням. Інколи це приємний сум, мрійлива ніжність, зрілість та мудрість, імпресіоністична манера письма («Туманний вечір», «Зимовий день, католицький собор», «Вечірній Миколаїв», «Відлига, вулиця Потьомкінська»), а іноді – водоспад радості, надії, молодої енергії, контрастна декоративність («Закинутий двір», «Задвірки, захід сонця», «Вечоринка»). Крім цього, в експозиції представлені міські пейзажі Чорногорії («Стара Будва – 1», «Стара Будва - 4»), автор з неменшою цікавістю звертається до жанру натюрморту («Білі квіти»), де також демонструє нам неочікувані, неординарні знахідки. Яскрава і водночас делікатна кольорова палітра художника, мінливі абриси зображень хоч і нагадують нам про швидкоплинність життя, але неодмінно утверджують його перемогу.

 Викладачі та студенти, члени кафедри дизайну, завідувач кафедри, доцент, кандидат мистецтвознавства Ю.В. Одробінський, перший заступник директора, заслужений працівник культури Н.В. Федотова радо привітали автора, творчість якого закликає до роздумів, створює певний настрій, надихає на прекрасне. Захід відкрив директор МФ КНУКіМ, професор, заслужений працівник культури України О.К. Іванов.

Факультет мистецтв