Новини

Нещодавно, у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв за участю професорсько-викладацького складу та студентів, відбувся науково-теоретичний колоквіум.

Захід, присвячений 71-й річниці визволення Миколаєва від нацистських загарбників, був організований кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін.

 

На колоквіумі з науковими доповідями виступили завідувач кафедри, доктор філософських наук, професор Гарбар Г.А., кандидат історичних наук, доцент Макарчук С.С., кандидат педагогічних наук Гаврилова О.В., студенти Полковнікова Олександра, Купченко Катерина, Кухар Діана, Зубкова Марина. 

 

 

Зокрема, виступаючі зупинились на темах організації оборони Миколаєва в 1941 р., функціонуванні нацистського окупаційного режиму на Миколаївщині, діяльності закладів культури в окупованому місті, невідомими сторінками підпільно-партизанського руху в області та подвигу ольшанців – десантників під час визволення міста Миколаєва в 1944 р.

Під час заходу прозвучали пісні «Солдат» та «Солдат України» у виконанні студентки МФ КНУКіМ  Остапчук Аліни. 

В ході колоквіуму були продемонстровані кадри німецької та радянської кінохроніки воєнного часу міста Миколаєва та Миколаївської області.

Факультет мистецтв