Новини

Студентам першого курсу кафедри Документознавства та інформаційних систем пощастило завітати до редакціі газети «Николаевские новости».

Головний редактор Білоножко Анатолій Ярославович докладно розповів про історію заснування газети, познайомив з журналістами, які працюють у виданні, провів екскурсію по редакції. Поділився секретами журналістської й редакторської майстерності, познайомив з усіма структурними підрозділами редакції.

Студенти побачили як народжується газета…  

"Спілкування відбулось у жанрі товариської бесіди. Вразило напрочуд поважливе ставлення до студентів та абсолютна відкритість". (Альбіна Янковіч, студентка группи КББ-24 М). 

"Нам було дуже цікаво і пізнавально, там працюють дуже активні, просунуті й енергійні люди! Дуже вразило, що в газеті пишуть щиру правду, тут не дотримується суворої цензури, дуже сміливо висловлює свою думку!"  (Сижук Марія, студентка групи ДМ-34 М).  

"Приємно, що редакція приділяє багато часу спорту! Газета постійно видає захоплюючі, насичені емоціями репортажі, вони навіть декілька разів побували на Олімпійських іграх. В редакції завжди раді відвідувачам і класно, що до них можна приходити і співпрацювати навіть студентам! Газета успішна, і радує багатьох читачів нашого міста і всієї України! Це дуже цікаво! Ми вдячні за таке незабутнє задоволення". (Шелар Юля, студентка группи КББ-24 М).

Факультет мистецтв