Новини

Нещодавно, Миколаївську Міську раду відвідали студенти 1 курсу кафедри Документознавства та інформаційних систем.

Керуючий справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради Інна Іванівна Бичковська розповіла майбутнім документознавцям і бібліотекарям про загальні положеннями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», поняття, систему та основні принципи місцевого самоврядування, діяльність територіальних громад, діяльність міської ради та її виконавчого комітету. Зокрема, як приймаються важливі для життєдіяльності міста рішення. 

Білоножко Марія, студентка групи КББ- 24 М:

"Нас провели коридорами міської ради, показали, де працює міський голова та проходять пленарні засідання сесії. Ми мали нагоду детальніше познайомитися з діяльністю відділу кадрової роботи, впровадження електронного врядування та інших структурних підрозділів міської ради". 

Ляшко Юлія, студентка групи ДМ 34 М:

"Після візиту у кожного з нас можна було відчути величезне емоційне піднесення, віру у власні сили та впевненість у тому, що професія обрана правильно".  

"Я навіть зловила себе на думці, що саме тут мрію працювати після закінчення нашого університету", - додала Катерина Карпенко (студентка групи ДМ 34 М).  

Факультет мистецтв