Новини

Друга та третя сесії Форуму бібліотекарів Півдня України «Бібліотека ХХІ ст.: освітній та практичний вектори» відбулася днями у Херсоні та Одесі.

Учасниками заходу стали студенти та викладачі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, а також Херсонського училища культури та бібліотекарі-практики з Миколаєва, Херсона, Білозерки, Голої Пристані та Цюрупинська. 

Ініціювали конференцію викладачі КНУКіМ, які вже на цей час на базі свого закладу та бібліотек півдня провели кілька подібних зустрічей у Києві, Миколаєві та Херсоні.

Мета форуму – спільними зусиллями бібліотек і навчальних закладів, де є бібліотечні факультети чи відділення, виробити напрямки підготовки майбутніх фахівців бібліотечної галузі, поєднавши теоретичні напрацювання з практичним досвідом, і врахувавши запити бібліотек на сучасному етапі їх діяльності.

Учасники зустрічі виробили рекомендації щодо основних вимог з підготовки бібліотекарів на факультетах та бібліотечних відділеннях вишів у вік розвинутих інформаційних технологій.

У роботі конференції взяли участь спеціалісти бібліотечної галузі, представники Миколаївської філії КНУКіМ, ОННБ ім. М.Горького, Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва, Херсонської ОБ для юнацтва ім. Б.Лавреньова, Національної бібліотеки НУ «ОНЮА», Одеської міської ЦБС для дітей, ООУНБ ім. М.Грушевського, Одеської МБ для дітей ім. Н.Крупської, ООБ для юнацтва ім. В.Маяковського, Наукової бібліотеки ОНУ ім. І.І.Мечникова та ОУКіМ ім. К.Д.Данькевича, Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Факультет мистецтв