Новини

Процес перетворення студента на конкурентоспроможного на ринку праці фахівця не може відбуватися без практичної підготовки, якій на кафедрі Документознавства та інформаційних систем приділяється значна увага.

Протягом місяця студенти другого - п’ятого курсів проходять виробничу практику в органах державного та місцевого управління, банках, бібліотеках, на приватних підприємствах та фірмах і мають змогу особисто познайомитися з тонкощами своєї майбутньої професії, набувати нові практичні навички, закріпити знання з навчальних предметів.

 

Враженнями від проходження практики поділись студенти ІІІ, V курсу спеціальності «Документознавства та інформаційної діяльності». Так, студентка гр. ДМ-42 М., Кононенко Анна розповідала, що практика розглядається і як можливість знайти потенційне місце роботи та можливість проявити власні професійні здібності та якості - компетентність, ініціативу, креативність, самостійність і т. ін.

 

- Практика нам дуже сподобалася і ми мріємо повернутися на це підприємство уже не практикантами, а співробітниками», говорить студентка гр. ДМ-80 М. Гаранинова Руслана.

- Привітний персонал, їхнє бажання поділитися знаннями та досвідом роботи зробили проходження практики неймовірно інформативним, цікавим та пізнавальним, стверджує студентка гр. ДМ -42 М. Катерина Клищенко.

 

Студенти гр. ДМ-42 М. Максим Верезумський та Олена Кулай отримали листи подяки від керівників баз практики.

Практична підготовка на підприємстві – це реальна можливість застосувати отримані в університеті знання на практиці». 

Факультет мистецтв