Новини

2 березня 2015 року у Миколаївському філії Київського національного університету культури і мистецтв уперше пройшла Міжнародна конференція для студентів українських профільних вищих учбових закладів "Сучасні технології для комфортного майбутнього" і круглий стіл для професіоналів-будівельників, архітекторів, інженерів, дизайнерів, де наш університет виступив одним з організаторів.

Цей захід проводився у рамках масштабної програми по просуванню практичного використання екотехнологій в Україні.

 

На конференції виступали: інвестор і президент ТОВ "Проектно-инжиниринговой компанії "ECS-3.COM" Рафаель Петі і еколог, практик і адепт екологічного будівництва, керівник громадської організації "ХатаБобрів" та проекту "Екоцентр Юшки" Андрій Бобровицкий.

 

 

Основними темами були:

- Екобудівництво.

- Сучасні технології і інновації для комфортного майбутнього.

- Переваги будівництва з натуральних матеріалів.

- Альтернативні джерела енергії.

- Екопоселення.

- Екоадаптація квартир і офісів.

- Сучасний екодизайн.

- Використання простих екотехнологій в повсякденному житті.

 

Метою цієї конференції було акцентувати увагу молоді на проблемах екології у світі, обговорити можливі шляхи їх вирішення, познайомити з інвестиційними проектами.


Окрім того, заохотити студентську молодь до участі у Всеукраїнському конкурсі архітектурних проектів, сприяти екологічній освіті та вихованню активної громадянської позиції студентів.

Сподіваємося, що отримані на конференції знання зможуть допомогти студентам-дизайнерам реалізувати власні найсміливіші та креативніші ідеї.

Факультет мистецтв