Новини

20 лютого в ТРЦ Fabrika (м. Херсон) відбувся масштабний регіональний проект «Fabrika Fashion Weekend 2015».

На гостей чекало шоу, що включало подіумні покази колекцій одягу, стендові презентації, майстер класи від стилістів, авангардні перформанси, fashion-інсталяції, конкурсні та фестивальні акції.

Кафедрою Дизайну (спеціалізація "Дизайн одягу") Миколаївської філії КНУКіМ були представлені колекції одягу дипломні роботи студентів 4 та 5 курсів.

 Джерело натхнення колекції "Марія" - творчість української народної художниці Марії Примаченко. В колекції "Стрімка мальва" був використаний флористичний мотив "мальва" як один із символів української автентичності.

Декор костюмів - сублімаційний друк на тканині, що був розроблений для кожного виробу окремо. Саме за цю творчу роботу кафедра була удостоєна Диплому лауреата ІІ премії "ArtFestDesign".

Вітаємо автора колекції, випускницю кафедри дизайну Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Вікторію Савенко.

 

Також поздоровляємо студентку 1 курсу кафедри Дизайну Ксенію Старинську, яка вдало робить свої перші кроки у світі моди і представила на «Fabrika Fashion Weekend 2015» власну колекцію прет-а-порте "Young And Beautiful".

Факультет мистецтв