Новини

З більш ніж двохсотлітньою історією нашого міста пов’язано чимало яскравих імен, видатних постатей, цікавих та унікальних особистостей, відомих в різних областях людської діяльності. Це науковці, митці, дослідники, промисловці, освітяни… 

Є такі люди і сьогодні, і необхідно, щоб про них і про їх безцінний вклад у розвиток рідного міста було відомо якомога більше. Саме тому здійснюється щорічна міська програма «Містянин року» – «Людина року», у якій відзначаються професійні та суспільно значущі здобутки таких непересічних громадян.

Лауреатами програми стають миколаївці, котрі досягли найбільших професійних успіхів за дванадцятьма номінаціями: «Охорона здоров’я», «Засоби масової інформації», «Культура», «Мистецтво», «Фізкультура і спорт», «Наука і вища школа», «Середня школа», «Промисловість», «Підприємництво», «Фінанси і банківська справа», «Будівництво та архітектура», «Благодійність». У результаті найкращим присвоюється звання «Містянин року».

Окремо визначаються містяни, гідні почесного звання «Людина року», за найбільш вагомий внесок у життя міста в цілому. 

Так до трійці ІІ-го туру в номінації «Наука і вища школа» ввійшов завідувач Кафедри дизайну Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, доцент, кандидат мистецтвознавства Юрій Одробінський.

Бажаємо Юрію Владиславовичу подальших успіхів, креативнихідей, творчих звершень, а головне – перемоги в міському конкурсі професійного визнання! 

Факультет мистецтв