Новини

 Початок нового 2015 року в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв ознаменувався чудовим ювілеєм – 80-річчям Заслуженого художника України, доцента кафедри дизайну, члена НСХУ, скульптора Юрія Андрійовича Макушина.

 Він - людина з унікальним світоглядом і творчим пошуком, його роботи відомі в багатьох країнах світу.

Юрій Макушин - провідний педагог кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ. Спілкування з цією неординарною особистістю наповнює і збагачує не тільки студентів, але й молодих педагогів, є зразком для наслідування.

Розпочалося свято з урочистого відкриття виставки в університетській галереї "Імена", де Юрія Андрійовича привітали колеги-художники та студенти.

 

 

 

  Ювіляра привітали почесні гості - представники обласної та міської влади, директори театрів, училищ та шкіл міста, а також дирекція, викладачі та студенти філії.

Далі гостей запросили до актового залу МФ КНУКіМ. Виконувалися хореографічні та інструментальні композиції - вітання від кафедр мизучного мистецтва та хореографії.

 

 

Програма концерту була пронизана духом студентської любові, обігріта великою пошаною колег та учнів.

 

 

 

 

 

 Ювіляр приймав поздоровлення у різних формах, навіть сам переодягався у козака та співав.

 Закінчився ювілейний захід величезним тортом та гучними оваціями глядачів!

 

 

Бажаємо Вам, шановний Юрій Андрійович, міцного здоров'я, подальших творчих успіхів, сміливих планів і надій, здоров'я, щастя, благополуччя.

Хай Вас підтримують і надихають Ваші рідні і друзі, розуміють і цінують колеги, хай Вас обходять знегоди і непорозуміння!

Факультет мистецтв