Новини

 Вже стало доброю традицією, що студенти Миколаївськлї філії КНУКіМ проводять новорічні святкові заходи біля головної ялинки міста. 

Цей рік не став винятковим. 24, 25 та 26 грудня при підтримці управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та за участю студентів МФ КНУКіМ, у Миколаєві пройшли новорічні святкові програми.

Святкові дійства відбувались для дітей та батьків, гостей міста, яких завдяки погоді та шкільним канікулам було дуже багато.

Студенти розважали глядачів піснями, віршами, скоромовками, загадками, веселими естафетами з танцями та хороводами. Також під час програми діти отримували солодкі подарунки.

Для студентів КДД це не тільки свято, але і практика, де вони отримують практичні навички, які неможливо отримати на лекціях і семінарах. 

 

 

 

Від усього серця студенти та науково-педагогічний колектив Миколаївської філії КНУКіМ вітають усіх з Новорічними та Різдвяними святами! 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, віри й оптимізму, щастя і добробуту, а Новий рік нехай стане роком сподівань і надій, звершень і злетів, миру і злагоди! 

 

Факультет мистецтв