Новини

 Напередодні світлих зимових свят студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв підготували творчий подарунок для дітей, які сьогодні особливо потребують підтримки.

З веселою ігровою театралізованою програмою «Прийди, прийди, свято!» юні режисери та актори відвідали особливих глядачів.

Першими були вихованці обласного Будинку дитини. Маленькі глядачі весело прийняли казкових персонажів - символів наступного року – овечок Доллі і Моллі, які привели за собою доброго Діда Мороза. Малюки танцювали, співали, грали і водили хоровод навколо ялинки.

 

Студенти-першокурсники спеціальності культурно-дозвіллєва діяльність осягають ази професії на найкращих практичних заняттях – в безпосередньому спілкуванні з вдячними глядачами.

Викладач курсу, доцент Лариса Калініна разом зі своїми учнями вибрала непростий маршрут: школа-інтернат №2, обласна дитяча лікарня, притулок для біженців на вулиці Казарського. Для таких глядачів виступати дуже важко, тому що кожен актор розуміє, в якій непростій ситуації сьогодні знаходяться ці діти.

 

Викладачів і студентів у цьому благодійному марафоні цілком підтримує керівництво вишу та обласна громадська організація «Діалог», яка допомогла у придбанні святкових сувенірів.

Факультет мистецтв