Новини

Студенти-дизайнери кафедри дизайну МФ КНУКіМ Ігнатьєва Анастасія та Кольчик Євгенія (3 курс), й Осіпова Олександра (2 курс) взяли участь у ІІІ Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку пам’яті Фелікса Кідера, що відбувся у Херсонському національному технічному університеті (ХНТУ). 

 

 

 

 А. Ігнатьєва та О. Осіпова нагороджені дипломами учасників конкурсу, а Є. Кольчик нагороджена грамотою Спілки художників Херсону за образність композиції. Завідувач кафедри дизайну доктор т.н., професор Чепелюк Олена Валеріївна, що активно впроваджує цей проект, подякувала студентам Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв за чудові роботи гідного професійного рівня й запросила до участі у наступному конкурсі.

 

 Грамотою голови оргкомітету конкурсу за популяризацію мистецтва серед молоді було відзначено керівника конкурсних робіт студентів професора, заслуженого діяча мистецтв України Черкесову Інну Григорівну.

 

Ректор ХНТУ професор Ю.М. Бардачов передав подяку за активну участь наших студентів у конкурсі творчому колективу Миколаївської філії КНУКіМ.

 

Факультет мистецтв