Новини

Студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв відкрили туристичний сезон мандрівкою до міста Херсон.

Херсон має давню й дуже цікаву історію пов’язану з історією скіфів і сарматів, древньою Грецією та Римом, козацькими форпостами – Кам`янською та Олешківською січами.

В області понад дві сотні кілометрів сонячного морського узбережжя з піщаними пляжами. За кількістю сонячних днів цей край не поступається Криму. Повітря насичене ароматами степових трав, квітучих садів, хвої, а на додаток ще й солоними морськими бризами, наповненими іонами брому та йоду. 

 

А мальовничі плавні Дніпра, лісові угіддя здавна до вподоби мисливцям і рибалкам, прихильникам вітрильного спорту та просто мандрівникам, на кшталт наших студентів.

 

«Поездка была бесподобная! Коллектив, природа Херсона, настроение – все было отличным!  Преподаватели сделали все для совместного хорошего отдыха.

Все остались довольны и с превеликим удовольствием повторили бы еще. Даже погода не дала нам повода для грусти. Солнце приветствовало нас в Херсоне.

Большое спасибо преподавателям за внимание и организацию! Отдельная благодарность – Николаю Николаевичу за старание, трату личного времени на приобретение продуктов питания для приготовления вкуснейшего обеда.

Мы с огромным удовольствием повторили бы! СПАСИБО!»

Студенти групи ЕКО-132М

Факультет мистецтв