Новини

8 жовтня 2015 року відбулось відкриття виставки до Дня художника. 

На виставці представлені художні твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, створені професійними фахівцями – викладачами кафедри дизайну Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв».

А саме: дереворізьблення і живопис професора за наказом, кандидата мистецтвознавства, завідувача кафедри дизайну Одробінського Юрія Владиславовича, графіка і гобелени професора Черкесової Інни Григорівни, живопис Заслуженого художника України, доцента Макушина Юрія Андрійовича, живопис члена спілки дизайнерів України, кандидата педагогічних наук, доцента Сопільняка Миколи Миколайовича, живопис старшого викладача кафедри, члена національної спілки художників України Корнюкова Юрія Костянтиновича, батик та живопис старшого викладача кафедри, члена спілки дизайнерів і художників України Тригуб Олени Леонідівни.

Роботи виконані у різних техніках і жанрах, що в у комплексі створюють відчуття різнобарвної та фактурної осінньої палітри і відображають світ природи, світ фантазії та образів, світ філософії та уявлень.  

 

 

На заході були присутні студенти та викладачі кафедри дизайну та студенти національного університету ім. Сухомлинського, перший заступник директора МФ КНУКіМ Акманов Денис Олександрович, проректор з наукової роботи Національного університету ім. Сухомлинського, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки України Ситченко Анатолій Люціанович, який вручив кафедрі почесну грамоту.

 

 

Виставка буде працювати у виставковому залі Миколаївського національного педагогічного університету ім. Сухомлинського протягом місяця.

Факультет мистецтв