Новини

Студенти-першокурсники факультету Менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія» в рамках ознайомчої практики відвідали Наукову бібліотеку Національного університету кораблебудування імені адм. Макарова, якій у цьому році виповнилося 95 років.  

 

"Нас запросили в затишний читальний зал та розповіли про сформовану й успішно діючу Наукову бібліотеку, яка налічує 4 відділи. До уваги відвідувачів бібліотеки – 600000 примірників різногалузевої літератури. У бібліотеці знаходяться книжки на електронних носіях.

 

Цікавинкою бібліотеки є електронний депозитарій – бібліотека збирає та накопичує інформацію з історії свого вузу, цікаві події, факти розвитку спеціальностей. Бібліотека сучасна, крокує в ногу з часом, створила електронну базу даних, постійно поповнюється новими надходженнями, що дуже цікавить відвідувачів бібліотеки. 

 

Як на мене, сучасна книгозбірня дуже приваблює читачів. При потребі ми також можемо звернутися за потрібною інформацією саме до цієї бібліотеки. Наше відвідування було корисним, змістовним та захоплюючим. За період навчання сподіваємося, що відвідаємо бібліотеку й у якості студентів-практикантів, як наші старшокурсники.

Дякуємо за гостинну та доброзичливу атмосферу!"

 

Яковлєва Ліана, Кашлюк Юлія (фото) студентки групи ДМ-35М

Факультет мистецтв