Новини

Нещодавно, студенти Миколаївської філії КНУКіМ спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія» в рамках ознайомчої практики зустрілися з Катулько Іриною В’ячеславівною, завідувачем відділу «Реабілітація історією» Обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності.  

 

"Ми багато чули про війни: про Велику Вітчизняну та про війну, яка зараз йде на сході країни. Кожна з цих війн забирає життя і калічить людські долі. Але щоб не потонути в тому хаосі, людина повинна знати і пам’ятати тих людей, які давали і дають змогу жити в мирі сьогодні.

Ірина В’ячеславівна розкрила зміст книг, історію написання. Кожна книга написана на основі архівних документів, довідок, зі слів людей, які були свідками, фронтових листів, військових виписок. Поки йшла розповідь ми слухали затамувавши подих, намагалися приховувати свої емоції, але стримуватись було важко.

Катулько І. В. розповіла про людей, які стали жертвами безпідставних обвинувачень. В часи війни забирали від батьків дітей, яких змушували тяжко працювати, і ніхто не мав права захистити їх. Багато людей не повернулося додому з таборів, а ті, хто повертався, були покалічені війною.

Ця зустріч дуже вразила нас, дала змогу задуматись над тим, що є важливим сьогодні й що потрібно цінувати понад усе – життя рідних та близьких. 

Дякуємо за цікаву розповідь!" 

 

 

Руденко Любов, студентка групи КББ-25 М

Кашлюк Юлія (фото), студентка групи ДМ-35 М

Факультет мистецтв