Новини

В Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Гмирьова відбулася зустріч зі студентами факультету менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія».

Працівники бібліотеки розповіли про цікаву історію державного закладу. Ми дізналися, що це перша публічна бібліотека в місті Миколаєві, заснована в 1881 році. Сьогодні фонд бібліотеки нараховує більше 2 млн. видань на традиційних та електронних носіях інформації з усіх галузей знань 44 мовами світу.

За рік бібліотека отримує близько 7 тис. книг і понад 900 назв періодичних видань. У фонді бібліотеки міститься найбільше на Миколаївщині зібрання краєзнавчих документів. 

Також цікавим було те, що бібліотека орієнтується і на віртуальних користувачів, створюючи он-лайн ресурси. Надає користувачам можливість вільного доступу до ресурсів Інтернет. У Центрі міжнародного партнерства можна скористатися електронними книгами та планшетами. Більшість робочих місць для користувачів створено в інформаційно-ресурсних центрах, де можна отримати спеціалізовану інформацію.

Наприкінці екскурсії першокурсники ознайомилися з історією та передумовами виникнення волонтерського руху. Усі присутні дізнаються про дієві механізми роботи волонтерських організацій, юридичні та соціальні аспекти їхньої діяльності на Миколаївщині. 

До уваги учасників були представлені соціальні відеоролики та виставка літератури «Волонтерський рух у сучасному світі» з фонду бібліотеки .

Висловлюємо подяку всім тим, хто працював з нами в цей день. Було цікаво та пізнавально. Ми черговий раз переконалися в тому, що потрібно любити та шанувати книги у будь-якому форматі і не зупинятися у своєму духовному зростанні.

Книга – вірний друг! Потрібно читати, навчатися і радіти новим знанням!  

Факультет мистецтв