Новини

"Першокурсники факультету менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія» відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей. 

Ми вперше побували в музейному комплексі «Старофлотські казарми». З першого погляду вразила архітектура будівлі та, зайшовши всередину, ми не менше були вражені гостинністю працівників музею. 

 

Нашу групу вела по залах екскурсовод Г. К. Вєдєнєєва, яка по-новому закохала у рідний край.

Ми розглянули два поверхи музею, на одному із них розмістився зал присвячений колекціям Францова Е. П., де представлені документи та матеріали, що розповідають про формування колекції.

 

В наступному залі розпочинається дивовижна мандрівка по неповторних заповідних куточках Миколаївщини. Милували око найстаріші експонати – екзотичні рослини, муляжі тварин, мапи з приватної колекції засновника природничо-історичного музею у Миколаєві Е. П. Францова. 

Екскурсовод настільки захопила нас своєю розповіддю, що час пролетів непомітно. Музей досить великий, тому не встигли побачити все, проте сподіваємося, що незабаром обов’язково відвідаємо й інші зали. 

Дуже вдячні екскурсоводу, працівникам музею та керівнику практики, за проведення екскурсії, що викликала неабиякий інтерес у студентів!

Ми обов’язково повернемося в музей ще раз, аби знову поринути у світ прекрасного! "

 

 Яковлєва Ліана, Іванова Людмила

 студенти групи ДМ-35М 

Факультет мистецтв