Новини

Студенти-першокурсники спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія», в рамках ознайомчої практики, відвідали IV Регіональну виставку-форум «Українська книга та преса на Миколаївщині», яка відбулася на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова.

Серед запрошених були присутні Д. Д. Кремінь, В. І. Марущак та інші відомі особистості Миколаївщини. Програма заходу передбачала урочисте відкриття та привітання присутніх, обговорення актуальних питань розвитку інформаційної та видавничої сфер Миколаївської області, дискусію «Науково-видавнича діяльність вищих навчальних закладів: здобутки, проблеми, перспективи», підведення підсумків Обласної програми підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, а також зустріч із авторами та презентацію книг, виданих за програмою у 2014 р. Протягом заходу відзначалися преміями газети-ювіляри Миколаївщини 2015 року.

 

Сучасній молоді необхідно відвідувати такі заходи тому, що книги формують світогляд, цінності, переконання, особисту філософію і все це, безсумнівно, впливає на рівень життя в цілому, тому ми закликаємо молодь відвідувати такі виставки-форуми для отримання знань та знаходження нових ідей, адже книги надихають і мотивують на поліпшення себе і досягнення великих результатів!

Факультет мистецтв