Новини

Студенти факультету Менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія», в рамках ознайомчої практики, побували в Миколаївському обласному державному архіві. Молодь поділилася власними враженнями від екскурсії:

 

"Прийшовши в державний заклад, нас зустріли співробітники архіву та розпочали захоплюючу екскурсію. 

Ми дізналися про те, що це єдиний відділ Миколаївської області, який займається збором найстаріших архівних документів. Значне місце в діяльності місцевого архівного управління посідала робота з утилізації архівних матеріалів. Архівне сховище має безліч відділів, які із задоволенням відвідали. 

Першим відділом, до якого завітали практиканти була науково-довідкова бібліотека. Як вже було нам відомо, бібліотека є частиною архіву. Співробітник наголосив, що з архівними документами книгозбірні дозволяється працювати лише в читальній залі. Основне призначення таких установ – досить серйозні науково-дослідні роботи.

На поверх вище перед нами розкрило двері сховище давніх документів, книг, періодичних видань, архівних матеріалів, установ дореволюційного та радянського періоду, енциклопедії, різноманіття книг про загальну історію України.

Архівні документи, які побачили, викликали у нас надзвичайні емоцій, бо у руках тримали справжнісіньку історію нашого рідного краю.

Хочемо висловити щиру вдячність досвідченим, кваліфікованим працівникам архіву, що знайшли час для проведення екскурсії!

Це був значний досвід для допитливих студентів, адже ми лише першокурсники."

 

Яковлєва Ліана, Кашлюк Юлія (фото), студенти групи ДМ-35М

Руденко Любов, студентка групи КББ-25М

Факультет мистецтв