Новини

У приміщенні Миколаївської філії КНУКіМ пройшов черговий тренінг для студентських лідерів вищих навчальних закладів Миколаєва, організований та проведений Каськовою Ганною Леонидівною, заступником Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА.

 

Учасники тренінгу мали змогу відповісти на запитання: «Чи знаю я себе?». Порівнявши свої відповіді з результатами ігрових вправ, кожен зрозумів – бути Лідером – дуже відповідально!

Студенти вчилися працювати над собою, «в групі», «з групою». А також скористалися чудовою можливістю познайомитися з ровесниками з інших ВУЗів і придбати нових друзів. 

Всі присутні були відкритими та комунікабельними, висловлювали свою думку та точку зору. Панувала хороша, тепла атмосфера.

Молодь поділилася враженнями: "Завдяки тренінгу, ми зрозуміли, що потрібно бути більш стриманими у важких ситуаціях, контролювати себе, та за потребою йти на компроміс. Всі залишилися задоволеними та багато чого взяли для себе. Залюбки брали б участь у таких тренінгах ще! Дуже сподобалось!"

Факультет мистецтв