Новини

 «70 років Перемоги: Український вимір. Український вклад» під такою назвою відбувся круглий стіл в Миколаївській філії КНУКІМ.

 

Переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних радянських міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого – це те, до чого прагнуть сьогодні сучасні історики і науковці. 

 

 

До участі в засіданні круглого столу були запрошені науковці, викладачі Миколаївської філії КНУКіМ, НУК імені адмірала Макарова, ЧДУ імені Петра Могили, краєзнавці, представники громадськості та студенти, які мали можливість висловити свою думку з приводжу подій минулого, навести факти активної боротьби українців проти нацизму та внесок у велику перемогу.   

 

 

 

Модератором круглого столу виступила Хоржевська І. Е., журналіст, завідувач редакцією культурно-мистецьких програм Миколаївської обласної державної телерадіокомпанії. 

 

 

 

Як зазначила директор Миколаївської філії КНУКіМ, Заслужений працівник культури України, Федотова Н.В.: «Українці воювали в складі різних армій від першого дня до останнього. Ми повинні сьогодні синтезувати цю пам'ять, добитись цілісного бачення своєї національної історії. Наша спільна задача – зробити правильні висновки та прагнути до примирення».  

 

Факультет мистецтв