Новини

Згідно ряду досліджень, сучасні студенти останнім часом дуже часто стикаються з нехваткою практичних знать. Агрохолдінги відчули цю проблему вже давно, зробивши крок назустріч.   

5 червня 2015 року студенти 1 та 2 курсу напряму підготовки «Туризм», разом з викладачем кафедри менеджменту Обозною А.О. ознайомились з відомим у аграрному світі підприємством СП «НІБУЛОН», побувавши на перевантажувальному терміналі у м. Миколаєві.

 «Сподіваємося, що нинішні студенти вже скоро по праву називатимуться нашими колегами», — зауважили в компанії.

  

Студенти відкрили для себе можливості визначення всіх показників якості зерна і хлібобулочних виробів, показників якості води, ґрунту, повітря, визначення вмісту токсичних речовин, мікотоксинів, наявності та кількості ГМО та інших досліджень.

 

Присутні щиро захоплювалися вже самим виглядом куполів-зерносховищ, кожен з яких має в діаметрі 65 метрів (зрозуміло, особливо зацікавило те, що площа підстави куполів дорівнює площі футбольного поля Олімпійського стадіону в Києві); зацікавило також й те, як в цілому працює технологічно-транспортна система всього комплексу перевалки зернових та олійних культур. 

Факультет мистецтв