Новини

У Миколаївській філії КНУКіМ традиційно проводяться різноманітні майстер-класи, дні відкритих дверей та квести, які дають змогу майбутнім студентам визначитися з вибором професії.

 

Так, днями, до МФ КНУКіМ завітали абітурієнти з Херсонщини, щоб дізнатися більше про те, що і як викладають у стінах цього навчального закладу.

 

 

Гостей привітно зустріли, запросивши на ознайомчу екскурсію фаховими лабораторіями та навчальними аудиторіями філії.

 

 

 

 

Потім вони за бажанням отримали консультацію щодо вибору майбутнього фаху, професійної діяльності та кар’єрного росту. Абітурієнти цікавилися правилами прийому студентів на 2015-2016 рік, які документи слід надати приймальній комісії, де майбутні фахівці зможуть себе реалізувати після закінчення навчального закладу. 

 

Та найбільш очікуваною подією цього дня став відкритий захист дипломних робіт студентів четвертих і п’ятих курсів спеціальності «Дизайнер зачісок». Майбутні студенти переглянули чудові та креативні витвори з постижу, оригінальні вечірні та урочисті зачіски, захопившись неймовірною фантазією стилістів і бажанням творити самим.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

День відкритих дверей для херсонської молоді став чудовою нагодою зробити перший крок до сучасної престижної освіти та визначитися із майбутньою професією!

Факультет мистецтв