Новини

"16 травня, сонячного суботнього ранку, дружня кафедра менеджменту, котра любить подорожувати та дізнаватися щось нове, зібралася в автобусі щоб здійснити поїздку Очаків-Ольвія.

Спочатку ми прибули на Чорноморську косу в Очакові, ще її називають Лагерною косою. Знаходиться це в районі, де в Чорне море впадають одразу три ріки: Дніпро, Південний Буг і Інгулу. Таким чином виникає Дніпро-Бугський лиман. На березі можна зустріти бази для відпочинку тому, що Очаків дуже не погане місце для пляжного туризму. 

 

У лимані недалеко від коси знаходиться острів Березань, улітку там проводяться екскурсії, також в даличині видніється національний ландшафтний парк Кінбурнська коса, яка приваблює відпочиваючих з України, Білорусії, Росії і Молдови.

 

Ще в Очакові є такі визначні місця, як: військово-історичний музей ім. Суворова; музей живопису ім. Судковського, єдиний в Україні на тему морської тематики; пам’ятник російському полководцю А.В. Суворову, який знаходиться біля пам’ятки ЮНЕСКО – церкви 1807 року побудови ( зараз її реставрують). По цим культурним па’яткам і була проведена екскурсія заради пізнання історії Очакова, а потім дружнє фото на пам’ять біля Судковського.

І знову автобус в дорозі, нас чекає попереду давньогрецьке місто-держава – Ольвія. Розташоване на правому березі Бузького лиману, біля с.Парутино. Зараз Ольвія – це національний історико-археологічний заповідник, в якому постійно проводяться розкопки, як на суші, так і у воді. На території є екскурсовод, який і ознайомлює туристів х давньою історією міста, та пам’яткам які збереглися до наших днів ще з III ст. до н.е. 

 

 

Дух захоплює і від природної краси Ольвії, на якій розкинулися квітучі лани, і від кам’яних будівель, і археологічних розкопок. Ви побуваєте в двох музеях, один з кам’яними і мармуровими експонатами, другий з предметами побуту, посудом, який навіть вміли ремонтувати, з величезними амфорами, в яких можна навіть зустріти поховання семимісячного маляти. Відразу в голові не вкладається, що все це існувало насправді, що так люди жили багато століть назад. 

 

 

Ця поїздка допомогла нам краще дізнатися наш край, в якому ми проживаємо, допомогла розвитися культурно та духовно, подарувати купу яскравих емоцій і незабутніх моментів в чудовому колективі кафедри менеджменту!" 

 

Семенова Яна  - студентка спеціальності «Туризм» 1 курс

Факультет мистецтв