Новини

Нещодавно, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації гостинно відкрив двері  для студентів 4 курсу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія».

Протягом екскурсії вони спостерігали за роботою структурних підрозділів Департаменту. Особливо вразила гостинність працівників.

Шляхом наочного прикладу студенти розширили уявлення про основні завдання Департаменту:

- поширення інформації про основні аспекти соціально-економічного розвитку області,

- діяльність обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів через засоби масової інформації та мережу Інтернет;

- здійснення заходів щодо розвитку інформаційної інфраструктури на території області;

– впровадження комунікацій між обласною державною адміністрацією та інститутами громадянського суспільства та інше.

По закінченню екскурсії студенти отримали можливість поспілкуватися з директором департаменту Скибою Світланою Іванівною. Бесіда була динамічною та жвавою. Чимало питань було поставлено. Світлана Іванівна зазначила, що сподівається у майбутньому, отримавши диплом студенти зможуть себе реалізувати в органах державної влади, оскільки багато випускників Миколаївської філії КНУКІМ вже працюють у владі, тим самим демонструють, що у них є фахова теоретична та практична підготовка.

Студенти поділилися враженнями від цікавої зустрічі.

Жирова Марія, студентка групи ДМ-81М:

"Відвідавши відділ Розвитку інформаційної та видавничої сфер, ми дізналися, що в телерадіопросторі області функціонує 44 телерадіоорганізації. Наразі в області здійснюють випуск 26 комунальних газет. Серед найбільш рейтингових комунальних мас-медіа області обласна газета «Рідне Прибужжя» та міська газета «Вечерний Николаев».

Козак Наталія, студентка групи ДМ-81М:

"В ході екскурсії ми зрозуміли наскільки важливий Департамент в житті кожного мешканця міста. Екскурсія виявилася цікавою, вона вмістила багато корисної інформації".

"Такі заходи дають можливість нам безпосередньо поспілкуватися з фахівціями, отримати поради і практичні знання, які прислужаться у навчанні і майбутній роботі", - зазначила студентка групи ДМ-181 М Іванова Катерина.

Факультет мистецтв