Новини

Днями, в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня освітян та відзначено сто кращих педагогічних працівників області. 

В урочистій церемонії прийняли участь представники влади - заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Оксана Альбінівна Янішевська та голова Миколаївської обласної ради Володимир Вікторович Луста, директор департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Алла Володимирівна Велиховська.

Кращі із кращих педагогів отримали почесні нагороди у номінаціях: «Управління навчальними закладами», «Дошкільна освіта», «Загальноосвітні школи», «Позашкільна освіта», «Професійні технічні училища» та «Вища освіта». Переможців обирали, вивчаючи характеристику кандидата, професійні досягнення, участь в конкурсах та в залежності від наявності скарг на подані кандидатури. 

Переможці були нагородженні дипломами Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської обласної ради. 

Вітаємо декана факультету менеджменту і бізнесу к.п.н., доцента Шуляк Світлану Олександрівну з перемогою в обласному конкурсі «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта».

Факультет мистецтв