Новини

Посвята у студенти – день надії,

Це свято знань і віри у життя.

І недаремно нині юнь радіє,

Бо саме їй належить майбуття!

 

Щороку Миколаївська філія КНУКіМ поповнюється новими студентами – першокурсниками. Їх усіх, таких зовсім різних, об’єднує одне слово – студент. Втім, кожен першокурсник знає, що справжнім студентом він стане, пройшовши традиційний «обряд» під назвою «Посвята в студенти».

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, саме з нього починається дуже важливий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

У світлій затишній актовій залі університету відбулося урочисте посвячення у першокурсники студентів спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія».

Вступним словом посвяту відкрила директор Миколаївської філії КНУКіМ Федотова Наталя Вікторівна. В своєму виступі вона тепло привітала усіх першокурсників із знаменним у їх житті днем, а також побажала студентам та викладачам закладу невичерпної енергії, натхненного навчання та наполегливої праці задля високих досягнень.

На цю незабутню церемонію долучилася низка поважних гостей – голови бібліотечних асоціацій м. Миколаєва та області, директори обласних бібліотек м. Миколаєва та ін. 

Сама посвята відбулася шляхом урочистого проголошення студентами Клятви першокурсника. 

Старшокурсники розповіли "першачкам" про цікаве студентське життя, провели символічну атестацію і урочисто посвятили в студенти, а старостам групи ДМ-35 М та КББ-25 М передали «Ключ знань».

Також, на святі себе проявили деякі новообрані таланти – як у проведенні самого свята, так і в художній самодіяльності.

 

 

"Таке дійство ми запам’ятаємо на все життя", - ділиться враженнями Яковлєва Ліана, студентка групи ДМ-35. "Це подія, що втілює атмосферу відчайдушної юності, студентського життя і гумору, і звичайно ж, самовідданої дружби на віки, адже ми всі з нетерпінням чекали на цей важливий день!"

Тож тепер студенти стали рівними серед рівних у стінах Миколаївської філії КНУКіМ, повноправними членами дружньої студентської родини!

ВІТАЄМО!

Факультет мистецтв