Новини

В рамкахі святкування міжнародного Дня туризму, студенти Миколаївської філії КНУКіМ вирушили на «Зустріч друзів» до спортивно-розважального комплексу «Истоки», де проходив XVI традиційний Обласний скаутський фестиваль-джамборі.

Джамборі вже не перший раз подарував купу яскравих емоцій та переніс у тепле безтурботне літо, адже минулого року нашим студентам також пощастило побувати на ювілейному XV злеті друзів.

"Величезну радість відчуваєш побачивши яскраві очі знайомих тобі  людей, з якими встиг зріднитися назавжди, провівши декілька, захоплюючих днів пліч опліч. Скаути – це твоя друга сім’я, яка завжди зустріне щирою посмішкою та теплими обіймами.

Дуже хочеться подякувати організаторів фестивалю, які докладають чимало зусиль, щоб створити цікаве, корисне і пізнавальне дозвілля для дітей та молоді. Вони заохочують до активного способу життя, пізнання себе та навколишнього світу, а також вчать жити в злагоді з природою, берегти і цінити її дарунки та красу.

Тепер ми, студенти-скаути, володіємо такими навичками, як розпалювання вогнища , в’язання вузлів, правилами розміщення палатки та натягування тенту, секретами закріплення колод для сидіння, розрахунками порцій їжі на одну особу, також зможемо підібрати цікаві ігри для дітей та дорослих завдяки навичкам агротехніка, здужаємо і змайструвати плота, надати першу допомогу у разі необхідності.

Скаути надзвичайні! Їм з такою легкістю вдається пробуджувати струни людської душі і дарувати щастя в серцях! Час проведений разом, назавжди залишиться в пам’яті. Вже сумуємо… Чекаємо наступної зустрічі та неперевершених пригод!"

 

Семенова Яна (студентка групи Т-14) 

Факультет мистецтв