Новини

"Добігає кінця вересень, на порозі свято – Всеукраїнський день бібліотек!

Нам, студентам першого курсу спеціальностей: «Документознавство та інформаційна діяльність», «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія», «Культурно-дозвіллєва діяльність», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм», запропонували взяти участь в пізнавальній та захоплюючій інтерактивній командній грі «Пізнай бібліотечний світ».

На початку заходу дуже цікавою була розповідь про історію бібліотек Крижановської Н. М., співробітника Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, ще й до всього – студентка 5 курсу нашого університету.

Наталя Миколаївна відкрила багато чого нового для нас, розповіла про походження свята, відкрила незвідані простори літературного мистецтва та просто зацікавила нас своєю промовою.

 

В процесі гри першокурсники майже на годину пірнули в книжковий світ, багато дізналися про життя книг, ознайомилися з картотеками та так захопилися грою, що час пролетів непомітно.

 

До заходу працівниками бібліотеки Миколаївської філії КНУКіМ оформлена виставка літератури та статей в періодичних виданнях. Матеріали, що представлені на виставці широко презентували світ книги та зацікавили аудиторію.

Я впевнена, професія бібліотекар дуже колоритна та різностороння, адже об’єднує різні спеціальності. Бібліотекар – це не просто фахівець окремої галузі, а й вчитель, вихователь, фахівець комп’ютерних систем і мереж та багато чого іншого. Тож аби стати бібліотекарем, потрібно бути обізнаним в різних галузях.

Отож, зроблю підсумок своїх вражень: першокурсники гарно провели час в чудовій атмосфері гри, відкрили нове та пізнавальне для себе. Думаю, кожен згоден з тим, що всі ми причетні до цього свята, адже життя кожної людини пов’язане з книгою, з бібліотекою.

Це чудове свято для нас всіх! Читаймо книжки!"

Яковлєва Ліана (студентка групи ДМ-35М)

Факультет мистецтв