Новини

Викладачі кафедри Документознаства та інформаційної діяльності прийняли участь у роботі бібліотечної секції «Виховання культури читання у сучасній бібліотеці» VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції і ХХІІ Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості», що проходила на базі  Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. 

Конференція об’єднала науковців, працівників шкільних і дитячих бібліотек, що переймаються проблематикою формування культури читання дітей та молоді.

 

Жвавої дискусії серед учасників зібрання  викликали питання місця культури читання в сучасному інформаційному середовищі, проблеми формування і розвитку читацької компетентності сучасного читача, визначення ролі шкільної бібліотеки в запровадженні нових освітніх стандартів.

Декан факультету менеджменту і бізнесу ВП «МФ КНУКіМ», к.п.н., доцент ШулякС.О. анонсувала проект, спрямований на підвищення престижу бібліотечної професії, до співпраці в якому запрошуються шкільні бібліотеки.

 

Факультет мистецтв