Новини

Коли ми опиняємося у колі веселощів та розваг, ніби розчиняємося в цій атмосфері, яка дарує нам незабутні емоції та враження. 

Саме тому, студенти кафедри документознавства та інформаційних систем спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія» Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв відвідали свято на честь міста Миколаєва. 

У цьому році День міста вдався на славу! Весь захід пройшов як по нотах. Задоволеними залишилися всі! Програма свята була спланована таким чином, щоб кожен житель міста знайшов щось цікаве саме для себе. 

 

На святі було дуже багато гостей. Величезну увагу приділено створенню святкового настрою. А фотографії, які ми зробили, залишать згадку про цю подію на все життя. Я впевнена, що кожен з нас буде згадувати хвилини щастя й радості з посмішкою та надією на подальшу зустріч. 

 

 

Загалом, День міста запам'ятався нашому дружньому колективу і справив надзвичайно сильне враження. Навряд чи хтось забуде цей чудовий час проведений разом!

Яковлєва Ліана (студентка групи ДМ-35М)

Факультет мистецтв