Новини

В рамках благодійної акції допомоги онкохворим діткам, що проходить в нашому університеті, студенти групи ГРС-22 та Т-11 Черкаський Олександр, Шершун Денис та Пересунько Євген відвідали Миколаївську обласну станцію переливання крові та здали кров Мінарському Віті, який в 7 років хворий на нейробластому (рак нирок).

Спочатку кров відвідувачів перевірили на нормативні загальні показники. Потім терапевт  провів огляд студентів та виміряв їм тиск. Пройшовши обстеження і отримавши дозвіл на здачу крові, хлопці поласували солодким чаєм та печивом, яке надавала станція.

Безпосередня здача крові відбувалася в прийомному блоці, де студенти змогли дізнатися, що в середньому набір 450 мл крові триває до 13 хвилин, а швидкість «здачі»  залежить від артеріального тиску, наповненості судин та психологічного настрою донора.  

Після закінчення всіх процедур хлопців  пригостили добрим обідом.   Дякуємо за допомогу, безкорисливість і доброту! Закликаємо всіх бажаючих допомогти онкогематологічному відділенню Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Факультет мистецтв