Новини

Після перших тижнів навчання у Миколаївській філії КНУКіМ студенти-першокурсники були проанкетовані, для визначення перших вражень про університет. 

Відгуки та побажання різні, але приємно, що 98 відсотків респондентів вважають МФ КНУКіМ найкращім ВУЗом і всім вже з перших тижнів дуже подобається навчатись в університеті.

Також першокурсники уже визначили для себе найкращих викладачів філії. І не важливо, що для кожної групи першокурсників цей найулюбленіший викладач свій. Важливо, що викладачі змогли зацікавити студентів, викликати довіру, та згуртувати навколо себе, щоб і надалі співпрацювати і навчати молодь.

Цікаво зазначити, що першим знайомством з філією для 53 відсотків опитуваних студентів стала розповідь друзів та знайомих, так зване «Сарафанне радіо». 

Також важливим моментом для обрання майбутньої професії стала зустріч з представником Миколаївської філії КНУКіМ.

Багатьом дуже сподобались зустрічі на днях відкритих дверей філії - «КВЕСТ»ах, де в ігровій формі абітурієнти знайомились з спеціальностями університету.

Інтернет-ресурс в наш час є дуже інформативним, тому 13 відсотків проанкетованих відповіли, що дізнались про університет гортаючи безкрайні сторінки мережі Інтернету. 

На питання «Що б Ви хотіли покращити або змінити в МФ КНУКіМ» 87 відсотків респондентів відповіли: «Все подобається. Це найкращий університет!». Але були і цікаві побажання, що до зменшення кількості пар та подовження перерв, збільшення кількості розважальних заходів.

Зрозуміло, що для першокурсників все тільки починається. Протягом чотирьох років навчання ще буде багато зустрічей, багато знайомств, гарних подій та заходів. Будуть виникати проблемні питання, які потребуватимуть негайного вирішення.

Але ми впевнені - студенти ніколи не пожалкують, що обрали саме цей університет – УНІВЕРСИТЕТ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ!!!

Успіхів вам, студенти!

Факультет мистецтв