Новини

"Це була моя перша поїздка в якості студентки МФ КНУКіМ зі своєю групою. 

Від екскурсії залишилося море приємних вражень. Гостинні господарі і працівники комплексу -  милі, добрі люди. Нас добре і тепло зустріли, провели цікаву, пізнавальну екскурсію, можна було також самостійно прогулятися по фермі.  

Дуже приємно було побачити, що за тваринами гарно доглядають і добре годують, нам дали можливість і самим їх погодувати і погладити.  

Крім тварин, яких в комплексі чимало (страуси, поні, осел, білки, мавпи і т.д), були також місця, де можна було сісти і відпочити, наприклад, в тіні старого дуба.

Сам комплекс є не тільки екскурсійним, у ньому можна зняти комфортабельний будиночок для відпочинку за досить невисоку ціну, ми дізналися, що і частина комплексу часто орендується замовниками для проведення святкових заходів. З нами поділилися досвідом, як вести таке велике господарство, що на мене справило величезне враження.

Для мене, як майбутнього фахівця в галузі готельно-ресторанного бізнесу, такі поїздки незамінна можливість ближче доторкнутися до цієї справи, отримати знання на досвіді побаченого і почутого.

До дому ми поверталися щасливі - привітні господарі, привітний прийом, заряд позитивних емоцій і вражень, і яскраві спогади! Так, поїздка вдалася! "

Безверхня Анастасія (студентка групи ГРС–15м)

Факультет мистецтв