Новини

Цього року День міста пройшов дуже насичено.

Миколаїв святкував свою 226 річницю. Починаючи ще з 11 вересня, в різних куточках нашого міста лунали концертно-розважальні програми, цього ж дня відбулося вечірнє світломузичне шоу у Дитячому містечку «Казка».

Та основні заходи відбувалися наступного дня.  

Креативна молодь Миколаївської філії КНУКіМ теж взяла участь у святкуванні Дня рідного міста, яке проходило на головній  вулиці  Миколаєва. За участю студентів та викладачів  кафедр «Музичного мистецтва»  та  «Хореографії» вони підготували та провели молодіжний блок у яскравому вуличному студентському концерті.

Мер міста Юрій Гранатуров наскільки захопився виступом нашого студента Влада Бешевца, що навіть підспівував фінальну пісню.

Далі на  миколаївців і гостей міста чекали -  виставковий павільйон дитячої творчості, фотоательє під відкритим небом, живі скульптури,  експозиції оформлені в патріотичному стилі, творчий хенд-мейд ярмарку. 

Наступного дня не обійшлося і без вже традиційного для міста параду наречених, на якому студентки Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв були активними учасницями.

 

Факультет мистецтв