Новини

В актовому залі Миколаївської філії КНУКіМ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2015 року.

 

День вручення дипломів, без сумніву, назавжди залишиться в пам’яті випускників, адже ця подія була перетворена в справжнє свято.

Після напружених державних іспитів, захисту бакалаврських дипломи отримали студенти - тепер вже фахівці із культурології, книгознавства, музичного мистецтва, хореографії, дизайну та менеджменту.

З привітальним словом до випускників звернулася директор МФ КНУКіМ заслужений працівник культури України, доцент Наталія Вікторівна Федотова, яка побажала уже колишнім студентам успіхів на професійній ниві, сил та наснаги працювати на благо та розвиток України, а також закликала їх не забувати про рідну Альма-матер та своїх викладачів.

Вже колишні студенти отримали  свої дипломи в урочистій атмосфері під оплески колег, рідних та викладачів.

І, як завжди - це для викладачів, і вперше для випускників - спогади, смуток, розставання з друзями, сльози розчулення, щасливі посмішки батьків, квіти.  

На сцені одна за одною групи студентів і їх керівники - декан факультету Менеджменту і бізнесу  Світлана Шуляк, декан факультету Мистецтв  - Ольга Мерлянова,  перший заступник директора  - Олена Піхтар, начальник навчального відділу -  Галина Лисенко.

По завершенні урочистої частини випускники висловили подяку за незабутні роки навчання в улюбленому виші, побажали викладачам творчого натхнення і завжди бути такими відданими, добрими і мудрими наставниками, другими батьками. 

Ми пишаємося результатами наших випускників у навчанні, їх науковими і творчими здобутками.

Це є свідченням того, що випускники Університету усвідомлюють своє покликання та чітко знають, чого прагнуть у житті.

Впевнені, що знання отримані у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв допоможуть нашим студентам бути успішними у житті та роботі. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

Дорогі випускники, нехай кожний Ваш крок зміцнює добру славу рідної землі. Слава Україні!

Факультет мистецтв