Новини

6 квітня у стінах Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв відбулась зустріч студентів з талановитою українською письменницею Дарою Корній.

Надзвичайно зайнята жінка-автор, лауреат конкурсу "Коронація слова" приїхала до нас, у Миколаїв, аби познайомити молодь з сучасною українською літературою.

У невимушеній дружній бесіді вона розповіла багато цікавого про себе та свою творчість, продемонструвала власні книжки та поділилася с КНУКіМівцями особистими секретами успіху. Слухати її було одне задоволення, адже Дара Корній виявилася дуже привітною та доброзичливою людиною, яка вміє неймовірно захоплююче розповідати, - з гумором, усмішкою та хорошим настроєм. Вона охоче відповідала на запитання, щиро раділа оплескам та увазі слухачів.

 

Приємним сюрпризом для письменниці та всіх присутніх стала невеличка вікторина. Речі з її романів опинилися у таємничому мішку, і після того, як один з предметів виймався, авторка мала пояснити, чому саме його обрала для передачі якогось образу у своєму творі. Така гра дуже потішила нашу гостю і внесла яскраву родзинку у подальшу розмову. 

На згадку про зустріч були зроблені спільні фотографії, які стануть гарним сувеніром для фото-скарбнички нашого університету.

Студенти залишилися в захваті від спілкування з відомою письменницею і неодмінно читатимуть її захоплюючі твори.   

Факультет мистецтв