Новини

Цими квітневими днями Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв відсвяткувала 45-річний ювілей.

Історія нашого навчального закладу є предметом гордості нашого міста, всіх, хто в ньому працює та навчається, даниною глибокої подяки всім, хто збагатив його славу і честь, створював традиції та заклав фундамент на майбутнє. 

 

 

 Історія навчального закладу – це не час, а зусилля всього колективу на освітньому просторі довжиною у сорок п’ять років.

На протязі 45-ти років свого існування Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв випускала покоління за поколіннями свідомих фахівців в області культури.

Вони ж в свою чергу віддавали і досі віддають всіх себе на благо процвітання культурно-мистецького життя не тільки області, а й всієї України. 

 

 

 

Це, перш за все, люди наділені творчою іскрою, з нестандартним поглядом на життя, переповнені креативними ідеями.

 

 

 

Досвід, який отримали  випускники допоміг не просто реалізувати себе в житті, а й пережити найскладніші життєві ситуації. І при цьому завжди бути достойними звання студента університету культури. Всі випускники, щиро вдячні за роки, проведені в стінах університету.

 

 

 

 

Увесь світ знає, що Україна багата на талановитих людей. В свою чергу Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв являється осередком творчої думки Півдня України. 

 

 

 

 

Численна плеяда митців, небайдужих та цікавих творчих особистостей, нині працюють в Миколаївській філії та підтверджують горде звання закладу «Перлина Півдня України»! Університет  пишається своїми випускниками. Вони гідно несуть по життю марку своєї альма-матер.  

 

  

Від  імені випускників привітати зі сцени рідний університет випала честь Свистуну Артему Олександровичу та Аспадовій Людмилі.

Усіх гостей, випускників, студентів зі святом привітала директор Миколаївській філії київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, доцент  - Федотова Наталія Вікторівна; Димитров Михайло Федорович - начальник Управління культури, національностей та релігій Миколаївської Облдержадміністрації, Шебанін В`ячеслав Сергійович – голова ради ректорів вищих навчальних закладів Миколаєва, Олійник Анатолій Іванович – голова ради директорів  професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області.

 

 

З нагоди 45-річчя бажаємо Миколаївській філії КНУКІМ примноження досягнень у формуванні високоосвічених спеціалістів. Життя сучасного освітнього закладу повинно бути оснащене новітніми технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповнене добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, щирими переживаннями.

 

Щодня ми всі радіємо новим перемогам та маємо багато перспектив щодо досягнення справді європейського рівня. 

Тож нехай довгим буде життєвий шлях університету, який творить та розбудовує майбутнє нашої  могутньої держави, що зветься  - Україна! 

Факультет мистецтв