Новини

У всіх вишах розпочався основний етап вступної кампанії для абітурієнтів, які бажають продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

В цьомц році ПЕРШИМ абітурієнтом-2016, що успішно подав електронну заяву до МФ КНУКіМ, став майбутній студент спеціальності "Дизайн" - Калач Андрій з м. Нова Каховка Херсонської області. 

З першим кроком до здійснення заповітної мрії - стати студентом-кнукімівцем, Андрія привітав заступник директора МФ КНУКіМ Денис Олександрович Акманов. "Обираючи Миколаївську філію КНУКіМ - ти обираєшь яскраві та насичені студентські роки сьогодні й успішну кар’єру в майбутньому! Успіхів на творчому випробуванні", - побажав Денис Олександрович.

 

Нагадуємо:

Абітурієнти можуть подавати документи до українських вишів до 28 липня (до 20 липня на творчі спеціальності). 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості вищих навчальних закладів.

Системою «Подання заяв в електронній формі» можуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання.

Якщо Ви склали ЗНО в 2016 році та хочете подати документи в електронній формі, але не маєте можливості чи боїтесь їх оформити самотужки, Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв пропонує вам допомогу у подачі заяви в електронній формі на вступ до БУДЬ-ЯКОГО університету України. 

 

 

Для цього потрібно:

- Зібрати необхідні документи (атестат і додаток, сертифікат ЗНО, паспорт).

- Приїхати до м. Миколаїв, вул. Декабристів,17, де знаходиться МФ КНУКіМ.

- Вас зустрінуть наші консультанти та допоможуть правильно оформити заяву в електронній формі.

 

  

 

СТАНЬ СТУДЕНТОМ ОБРАНОГО УНІВЕРСИТЕТУ РАЗОМ З НАМИ!

 

Додаткова інформація:

Обсяг державного замовлення (бюджет) у 2016 році - скачати ТУТ. 

Строки прийому заяв та документів у 2016 році - скачати ТУТ.

Перелік спеціальностей МФ КНУКіМ - дивитися ТУТ.

Правила прийому у 2016 році - дивитися ТУТ. 

 

Факультет мистецтв