Новини

 

Гортаючи календар студентського життя, випускники Миколаївської філії КНУКіМ з приємним хвилюванням чекали на визначну подію цього року – отримання жаданих дипломів спеціаліста та бакалавра.

 

День випуску – це свято радості й водночас суму, адже студентські роки пролетіли як мить, залишивши тільки яскраві спогади. За словами молоді, навчання в університеті запам’яталось цікавими лекціями, майстер-класами, фаховими тренінгами, зустрічами з відомими митцями, професіоналами-практиками, а також чудовою можливістю творчої реалізації, участю в різноманітних мистецьких проектах і конкурсах.

 

Поважну місію вручення дипломів виконала директор університету Наталія Вікторівна Федотова, висловивши щирі вітання з цього приводу своїм студентам: «Зичу вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нескінченних успіхів та професійного злету. Крила у вас є, тож злетіть на ту висоту, яку ви самі собі оберете. Щиро вірю, що всі наші випускники увібрали в себе ту саму джерельну воду культури, яка буде вічно живити їх професійне і особисте життя. Успіхів та наснаги вам, дорогі студенти!»

 

 

На урочисту частину прийшло чимало рідних та близьких випускників, щоб підтримати їх та привітати із цим важливим днем.

В свою чергу і випускники вимовили слова подяки рідній альма - матер:

Не менше поздоровлень прозвучало і від викладачів та кураторів, які з душевною теплотою та щирістю бажали студентам невичерпної енергії, впевнено і наполегливо йти до своєї мети, бути креативними і відданими своїй справі. 
   

 

Вручення дипломів супроводжувалось гучними оплесками і яскравими спалахами фотооб’єктивів, які фіксували найважливіші моменти свята. У кожного випускника відтак залишились чудові світлини про цей незабутній день у колі друзів-одногрупників і добрих наставників.

 

Емоції переповнювали випускників, вони почули безліч приємних і добрих слів на свою адресу та одержали чимало відзнак про досягнення успіхів. За роки навчання кожен став особистістю, відкрив для себе багато нового, знайшов добрих друзів, наставників і вкотре переконався у правильності свого професійного вибору. 

 

 

 

 

Дорогі випускники, ми впевнені, що ваші імена будуть прославляти рідний університет і зміцнювати  добру славу рідної  України!

Вітаємо зі святом! 

 

Факультет мистецтв