Новини

 

В рамках проведення практичних занять з дисциплін: «Організація туристичних подорожей», «Організація екскурсійної діяльності», «Управління потенціалом підприємства», «Рекреаційні ресурси» викладачі кафедри менеджменту організували туристичну подорож в місто Білгород-Дністровський (2500 років історії міста) Одеської області. 

Програма туру включала:

- екскурсію  «Білгород-Дністровська фортеця»;

- відвідування центра культури віна «Шабо»: музейний лабіринт, два музейних кінозала, музей «Шабо», альпійська горка, дом ігристих він «Шабо»;

- ознайомлення з інфраструктурою курортної морської зони «Затока». 

 

Білгород-Дністровський вважається одним з найстаріших міст України. Втім, він входить в десятку найдавніших міст світу, поряд з Римом і Афінами. Йогоперлина - Аккерманська (з турецького - Біла) фортеця.

Ця фортеця найбільша, і найкраще збережена на Україні, так само, вона є унікальною пам'яткою оборонної архітектури 13-15 століть. Двокілометрові стіни фортеці, рови - усе це являє собою гідний зразок неприступної твердині.

У цьому місті побували такі відомі люди як Пушкін, Міцкевич, Леся Українка, Овідій, княгиня Ольга, князі Ігор і Олег. Тут знімалося безліч історичних фільмів: «Капітан Немо», мушкетерський «20 років потому», «Приречена стати зіркою», «Адмірал Ушаков», «Кораблі штурмують бастіони», «Отелло», «Поема двох сердець», «Лицарський замок», «Дорогою ціною». 

Щороку тут проводяться музичні та історичні фестивалі, залучаючи ще більше відпочиваючих для захоплюючого дозвілля. Найвідоміший музичний фестиваль який щорічно проходить в місті - «Фортеця». Цей фестиваль покликаний відкрити серед молоді музичні таланти, проходить безпосередньо в фортеці. 

Так само лицарські турніри, історична реконструкція різних періодів історії відбувається на фестивалях «Сталева ліга», «Аккерманський виклик».

 

 

 

 

Єдиний в Україні «Центр культури вина Шабо» це гостинний куточок Європи між Чорним морем та Дністровським лиманом. Щорічно тисячі туристів з різних країн світу захоплюються його дивовижною красою.

Протягом єкскурсіїї студенти здійснили подорож у часі разом із швейцарськими переселенцями, які майже 200 років тому започаткували в Шабо культурне виноробство.

 

 

Ми відчули себе частиною природи, переконались, що Шабо – це самобутній терруар Європи, де виноград вирощують ще з античних часів.

 

 

 

 

Поспілкувалися з експертами, ознайомились  з усіма етапами виноробства – від переробки відбірного винограду до розливу благородних напоїв в елегантні пляшки.

 

 

 

 

Наші студенти пересвідчились, що «Шабо» - це серце українського виноробства, потужний комплекс, сучасне обладнання якого – одне з найкращих в Європі.

 

Завершився наш тур в центрі Затока, це  відомий центр туризму, релаксації і відпочинку в Україні, розташований в 60 км на південний захід від Одеси. Пляжі курорту Затока розташовані уздовж всієї коси, що розділяє Чорне море і Дністровський лиман.

 

 

 

Факультет мистецтв