Новини

Звітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах, через велику працю, наполегливість. Так 31 березня в Палаці культури «Молодіжний» відбувся звітний концерт Лауреату Всеукраїнських та міжнародних фестивалів народного ансамблю танцю «Миколаїв-Трицвіт» Миколаївської філії КНУКіМ.

 

Керівник колективу – талановитий хореограф-балетмейстер, який наполегливо і завзято навчає студентів танцю, підвищує культурний рівень своїх вихованців, дає можливість кожному студенту поринути у вирій творчого піднесення – Заслужений працівник культури, професор Михайло Васильович Мерлянов.

 

 

Глядачам були представлені українські народні танці різних регіонів України, а також хореографічні композиції національностей, які проживають на території Миколаївщини (болгарська, молдавська, циганська, німецька та східний танець). 

 

Під час концерту артисти-студенти продемонстрували свою майстерність, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості.

 

Глядач, немов, потрапляв у різнобарвний калейдоскоп цікавих хореографічних постановок, запальних народних ритмів та яскравих колоритних костюмів. 

 

 

Свято мистецтва пройшло на високому рівні. Без сумніву, творчий звіт колективу «Миколаїв-Трицвіт» вкотре продемонстрував, що хореографічне мистецтво було і  залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення. 

 

 

 

Тож побажаємо Мерлянову Михайлу Васильовичу та його студентам нових творчих злетів, щоб сцена сяяла яскравим талантом і надалі!  

 

Факультет мистецтв